Meble Sabo

meble łazienkowe

Stylowe wyposażenie wnętrz to gwarancja przyjemności czerpanej z przebywania w nich. Piękne pomieszczenia poprawiają samopoczucie i sprawiają, że ich użytkownik czuje się wyjątkowo. Oferowane przez nas łazienkowe meble włoskie wprowadzają niezwykły klimat do wnętrz. Dzięki nim zwykłe pomieszczenie użytkowe zyskuje charakteru i elegancji.

Doskonałe, ozdobne formy uzupełnione fantazyjnymi wzorami i pomysłowymi detalami to główne cechy oferowanych tu produktów w stylu barokowym. Występują one w niezwykle modnym kolorze kości słoniowej, dzięki czemu są tak uniwersalne i pozwalają na zastosowanie różnego rodzaju bogato zdobionych dodatków.

Barkowe meble łazienkowe to propozycja dla osób stylowych, które cenią sobie doskonały wygląd każdego detalu. W zależności od preferencji mogą Państwo kupić u nas pojedynczy produkt lub cały zestaw, na który składają się szafki stojące i wiszące oraz lustro. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszych włoskich propozycji, które pomogą Państwu podjąć decyzję o kupnie.
Sortuj wg:

Najpopularniejsze w naszej ofercie

F.H.U. Sabo Sp. J.

ul. Heidi Wernerus-Neumann 5, 37-700 Przemyśl

Salon
ul. Adama Asnyka 7, 35-001 Rzeszów
pn-pt: 10:00 - 18:00, sb: 10:00 - 16:00

606 364 726 lub sklep@meble-sabo.pl