Meble Sabo

Art.wyposażenia wnętrz

Charakter każdego domu lub mieszkania budują nie tylko meble. Dużą rolę odgrywają również artykuły wyposażenia wnętrz, takie jak lampy, kolumny czy wazy. W naszym asortymencie można znaleźć tego rodzaju praktyczne ozdoby i dekoracje, które produkowane są we Włoszech – państwie, które od stuleci słynie z produkcji ekskluzywnych mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Szukając cech charakterystycznych tych produktów, uwagę powinniśmy zwrócić przede wszystkim na bogate zdobnictwo, precyzję wykonania oraz najwyższą jakość.

Jak widać w tym miejscu, nasz sklep to nie tylko meble włoskie, ale również luksusowe dodatki, które podnoszą standard domu, hotelu czy restauracji. Oferowane przez nas amfory, kolumny, lampy, wazy i zestawy w kolorze złotym, srebrnym czy czarnym wypalane są w temperaturze 100 stopni Celsjusza, co w znaczący sposób przekłada się na wysoką jakość wyrobu.

Oferujemy nie tylko bogato zdobione kolumny i lampy, ale również minimalistyczne, pozbawione ozdobników artykuły wyposażenia wnętrz, które zachwycają kształtem oraz barwą i nadają się do nowoczesnych wnętrz o minimalistycznym wystroju.
Sortuj wg:

Ostatnio oglądane

F.H.U. Sabo Sp. J.

ul. Heidi Wernerus-Neumann 5
37-700 Przemyśl

606 364 726 lub sklep@meble-sabo.pl